تلفن تماس : ۳۷۰۲۲ – ۰۵۱ (پاسخگویی ۲۴ ساعته، ٧ روز هفته به جز روز های تعطیل)

آدرس فروشگاه بر روی نقشه :

اطلاعات فروشگاه زرین تهویه

فروشگاه زرین تهویه ایرانیان با بیش از ۴۰ سال سابقه درخشان کاری در زمینه فروش و خدمات پس از فروش سیستم‌های تهویه مطبوع و گرمایشی در شهر مشهد مشغول به فعالیت می‌باشد. در حال حاظر این فروشگاه با داشتن مشاورین فروش و تکنیسن‌های ماهر آماده هرگونه خدمات رسانی و اجرای پروژه‌های ساختمانی است. که آن را به یکی از اصلی ترین قطب‌های عرضه سیستم های تهویه مطبوع با بیشترین تنوع در استان خراسان رضوی کرده است. به طوری که نیاز تمامی مشتریان و کارفرمایان را به بهترین شکل ممکن تامین می‌سازد.

برای تماس با فروشگاه زرین تهویه از راه های زیر اقدام نمایید :

در حال حاظر فروشگاه زرین تهویه ایرانیان برای داشتن تعاملات بیشتر با مشتریان راه‌های ارتباطی بسیاری را فراهم نموده است. شما می‌توانید ضمن مراجعه به شعبه فروشگاه شهر مشهد و دریافت مشاوره، از بخش فروشگاه آنلاین سایت نیز برای مشاهده محصولات و کسب اطلاعات بیشتر درباره آنها استفاده کنید.

توجه :

علاقه‌مندان می‌توانند با دنبال کردن صفحه زرین تهویه ایرانیان در اینستاگرام اطلاعات مفیدی درباره سیستم‌های تهویه مطبوع و جدید‌ترین مدل‌های بازار کسب کنند. شما می‌توانید برای استفاده از سرویس‌های تعمیرات و خدماتی این مجموعه با شماره ۰۵۱۳۷۰۲۲ تماس حاصل کنید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت مربوطه مراجعه نمایید.

مجموعه فروشگاهی زرین تهویه از شنبه تا چهارشنبه در ساعات ۸:۰۰ تا ۲۰:۰۰ و در روز پنجشنبه از ساعت ۸:۰۰ تا ۱۷:۰۰ آماده دیدار و خدمات‌رسانی به شما عزیزان می‌باشد.

راه ارتباطی متنی با فروشگاه زرین تهویه :

    دپارتمان :