معرفی زرین تهویه ایرانیان ( گروه زمانیان )

شرکت زرین تهویه ایرانیان (گروه مهندسی زمانیان) بالغ بر نیم قرن پیش تاسیس گردیده و فعالیت خود را با حضور در زمینه خدمات پس از فروش لوازم خانگی آغاز نموده و به تدریج با رویکرد جدی وارد حوزه تاسیسات (سرمایش و گرمایش) شده‌است. اکنون مفتخریم که در کنار برند‌های معتبر همچون سامسونگ ، میدیا و فرولی مجموعه کاملی از محصولات و خدمات را با ایجاد اعتماد متقابل در زمینه‌های فوق ارایه می‌نماییم.

تاریخچه زرین تهویه

تاریخچه زرین تهویه ایرانیان

 

در سال ۱۳۳۸ آقای حاج محمد قاسم زمانیان، با استخدام در شرکت ارج واقع در تهران، به عنوان تکنسین فعالیت خودشان را شروع نمودند و بعد از ۱۶ سال کار و تلاش صادقانه در سال ۱۳۵۴ به شهر مشهد آمده و به عنوان نماینده رسمی خدمات پس از فروش شرکت ارج، فعالیت خود را در زمینه لوازم خانگی ادامه دادند.

با یاری خداوند متعال و تلاش مستمر ایشان، این مجموعه در سال ۱۳۷۰ توانست فعالیت جدیدی را در زمینه سیستم های سرمایشی و گرمایشی آغاز نماید و به همراه شبکه گسترده فروش و خدمات پس از فروش متعهد و مسئول در پهنه ی کشور عزیزمان ایران، حضوری فعال و ماندگاری را بیش از دو دهه با حضور فعال متخصصین مجرب خود داشته و توانسته تا به امروز بیش از ۳۰۰ هزار مشترک را در سطح ایران خدمات و پشتیبانی دهد.

زرین تهویه ایرانیان : نماینده فروش و پشتیبانی برندهای معتبر

مدیران زرین تهویه ایرانیان

حجت زمانیان ( مدیر خدمات )

حجت زمانیان

محمد هادی زمانیان ( مدیر فروش)

محمد هادی زمانیان

محمدجواد زمانیان ( مدیرعامل )

محمد جواد زمانیان