پاسخ : شما میتوانید از طریق وبسایت مجموعه به آخرین وضعیت محصولات موجود دسترسی داشته باشید معمولا موجودی محصولات به صورت روزانه در وبسایت به روزرسانی می‌شود که مشتریان گرامی بتوانند درهرساعت شبانه روز به لیست و توضیحات محصول، تعداد، و قیمت دسترسی داشته باشند اما به علت حجم بالای سفارشات شما پس از انتخاب و تصمیم گیری راجب محصول مدنظر می‌توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید یا با ثبت درخواست تماس کارشناسان ما با شما ارتباط برقرار کنند تا به سفارشات و سوالات شما رسیدگی شود.

پاسخ: برای خرید آنلاین از وبسایت زرین تهویه نیاز به عضویت از طریق شماره تماس یا ادرس ایمیل در قسمت حساب کاربری دارید، اما شما میتوانید از طریق تماس با مجموعه سفارش خود را ثبت کنید تا نیازی به ایجاد حساب کاربری نداشته باشید، اما شما میتوانید با عضویت در وبسایت از جشنواره‌ها،تخفیفات و از مزایا دیگر برخوردار شوید.

پاسخ: با توجه به قدمت ۵۰ ساله مجموعه زرین تهویه که بزرگترین ارائه دهنده محصولات و خدمات تهویه مطبوع محسوب می شود که شامل قیمتهای مطلوب برای مشتری می گردد، ما برای راحتی و رضایتمندی مشتریان قیمت وتوضیحات محصولات را در وبسایت قرار داده‌ایم و سعی کردیم تا قیمتهای محصولات ‌وبسایت را به روز در اختیار مشتری قراردهیم و همینطور شما میتوانید با ثبت درخواست تماس، کارشناسان ما با شما در کمترین زمان ارتباط برقرار خواهند کرد.

پاسخ: مشتریان میتوانند با عضویت در سایت که شامل دریافت کدهای تخفیف که در جشنواره‌ها وکمپین‌های تخفیفاتی زرین تهویه دریافت میکنند از تخفیف روی قیمت سایت بهره مند شوند.

پاسخ: بله، شما میتوانید با هماهنگی کارشناسان مجموعه جلسه حضوری برقرار کنید تا بتوان ارتباط بهتری برقرار کرد.

پاسخ: مشتریان میتوانند از طرق وبسایت و تماس با مجموعه از این که سفارش در چه وضعیتی قرار داره با با خبر بشوند .

پاسخ: بله کارشناسان ما آمادگی پاسخگویی به صورت تلفنی و حضوری به مشتریان عزیز را دارند

پاسخ: بله امکان تحویل کالا با هماهنگی قبلی از درب انبار شرکت امکان پذیر است

پاسخ: ارائه پیش فاکتور صرفا جهت خرید کالا توسط شرکت‌ها و پروژه‌های ساختمانی امکان پذیر است.

پاسخ: شما میتوانید با ثبت درخواست تماس و یا با تماس گرفتن با مجموعه زرین تهویه با کارشناسان ارتباط برقرار کنید تا به نحوه صحیح راهنمایی شوید و فرایند خرید خود را تکمیل کنید.