تهویه مطبوع میدیا :معرفی سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی تجاری و مسکونی
تهویه مطبوع میدیا

تهویه مطبوع میدیا :معرفی سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی تجاری و مسکونی

گروه میدیا یکی از بهترین تولیدکنندگان دستگاه تهویه مطبوع در سطح جهان است. میدیا کار خود را در سال ۱۹۶۸ با تولید فن های الکتریکی آغاز کرد. در ۱۹۸۵ میدیا وارد عرصه تولید تهویه مطبوع شد و اولین تهویه مطبوع مسکونی خود را تولید کرد و در نهایت در سال ۱۹۸۹ شروع به تولید دستگاه تهویه مطبوع تجاری کرد. امروزه در بین برند‌ها و مارک‌های مختلف، تهویه مطبوع میدیا از محبوبیت زیادی برخوردار است و این گروه محصولات تهویه مطبوع مسکونی و تجاری خود را در مقیاس جهانی به بازار عرضه می‌کنند.

دستگاه تهویه مطبوع تجاری

دستگاه تهویه مطبوع تجاری میدیا در سال ۱۹۹۹ تاسیس شد و دارای چندین دهه تجربه است. گروه میدیا دارای زیرساخت‌ها و امکانات کاملی در این زمینه است و دستگاه تهویه مطبوع داخلی و خنک‌کننده‌های مغناطیسی را ارائه کرده است که برای مکان‌های بزرگ تجاری و صنعتی مانند استادیوم‌های ورزشی، مراکز خرید، هتل‌ها و کارخانه‌ها مناسب هستند.

دستگاه تهویه مطبوع تجاری، کلیدی اصلی و ارزشمند برای این گروه محسوب می‌شود و علاوه بر اینکه محصولات حرفه‌ای را برای رفع نیاز‌های مردم ارائه می‌دهد همچنان در پی نوآوری و پیشرفت در این عرصه است. به طور کلی تهویه مطبوع میدیا تحول و توسعه عظیمی را در صنعت هواساز‌ها و تهویه مطبوع ایجاد کرده است.

طبقه بندی تهویه مطبوع میدیا

همان طور که اشاره کردیم از سال ۱۹۹۹ تهویه مطبوع میدیا کمکی بزرگ در رفع نیاز‌های مردمی داشته است. اگرچه این گروه امروزه محصولات جامع‌تری نسبت به گذشته ارائه می‌دهند ولی همچنان در تلاش برای نوآوری در محصولات خود و تغییرات بهتر و پیشرفته تر هستند تا بتوانند در بازار حرف اول را بزنند.

۱. VRF

VRF به معنای جریان مبرد متغیر است که از مبرد برای تحویل گرمایش و سرمایش استفاده می‌کند. VRF می‌تواند انتخابی ایده آل برای ساختمان‌های بلند باشد و همچنین می‌تواند به راحتی آب و هوا را به طور مطلوب کنترل نماید.

VRF میدیا۲. چیلر‌های میدیا

چیلرهای میدیا می‌توانند پاسخ گوی بسیاری از نیاز‌های مختلف مشتریان باشد. این نوع از چیلرها، با تکنولوژی فشرده سازی دو مرحله‌ ای بهره ورداری را نیز افزایش داده اند و از طریق طراحی‌های منحصر به فرد انجام شده می توانند میزان شارژ مبرد را تا ۴۰ درصد کاهش دهند.

چیلر میدیا۳. متناوب کننده جریان مستقیم چیلر

آخرین طراحی دستگاه متناوب‌کننده تهویه مطبوع میدیا با طراحی و عملکرد ویژه خود می‌تواند انتخابی مناسب برای بسیاری از مردم باشد. این نوع از دستگاه‌ها می‌توانند درحالی که دمای محیط حتی تا ۵۲ درجه سانتی گراد بالا می‌رود به خوبی کار خود را انجام دهند. همچنین به راحتی قابل نصب در منازل شما می‌باشند و می‌توان برای شخصی سازی بیشتر و در شرایط ویژه یک ماژول هیدرولیک با پمپ آب همراه با مخزن اضافی بر روی آن قرار داد.

متناوب کننده جریان مستقیم چیلر۴.پایانه‌ها و مخزن‌های چیلر

پایانه‌های چیلر شرایط و وضعیت هوا را کنترل کرده و هوای مطبوعی را در فضای اتاق به جریان می اندازند. پایانه‌های چیلر میدیا طوری طراحی شدنند که می‌توانند بسیاری از نیاز‌های گرمایشی و سرمایشی مکان‌های مختلف مانند ساختمان محل کار، فروشگاه‌های خرید بزرگ، سالن‌های نمایش، فرودگاه، ایستگاه قطار، هتل‌ها، کارخانه‌ها و … را تامین کنند.

پایانه‌های چیلر۵.دستگاه چیلر کوچک متناوب‌کننده جریان مستقیم

این نوع از دستگاه‌ها دارای طراحی ویژه به همراه ماژول الکتریکی است و مناسب برای استفاده در ساختمان های تجاری و مسکونی می‌باشد. نصب آن آسان و بازدهی انرژی بالایی دارد. بنابراین به طور گسترده در آپارتمان‌ها، ویلا‌ها، ساختمان‌های ادارای کوچک و رستوران‌ها استفاده می‌شود.

دستگاه چیلر کوچک متناوب‌کننده جریان مستقیم۶. دستگاه تهویه مطبوع سقفی

تهویه مطبوع سقفی میدیا انتخابی مناسب برای سالن‌های بزرگ مانند انبار‌ها است. تهویه مطبوع سقفی میدیا از سه سری با نام‌های سری بیایانی و ClimaMaster وClimaCreator تشکیل شده است.

دستگاه تهویه مطبوع سقفی۷. پمپ گرم کننده آب

پمپ گرم کننده آب میدیا می‌تواند گرما را از فضای بیرون جذب کرده و به سمت داخل هدایت کند بدین وسیله بازدهی انرژی نیز افزایش خواهد شد.

پمپ گرم کننده آب۸.پمپ‌های حرارتی

این نوع از پمپ‌ها میتوانند راه حلی مناسب برای گرمایش و سرمایش محیط باشند مانند اسپیلت M-Thermal. آنها از آب گرم برای گرمایش کف استفاده کرده و با جمع‌کننده خورشیدی، کوره گاز و سایر منابع گرمایی نیز سازگار هستند.

پمپ‌های حرارتی میدیا۹.پمپ گرم‌کننده آب تجاری میدیا

این نوع از تهویه مطبوع مناسب برای پروژه های تجاری بزرگ مانند دانشگاه، هتل و بیمارستان است و می‌تواند دمای مطلوبی را در گستره‌ی دمایی بالایی تامین کند.

پمپ گرم‌کننده آب تجاری میدیاتهویه مطبوع مسکونی

دستگاه تهویه مطبوع مسکونی میدیا در سال ۱۹۸۵ ایجاد شد و هم اکنون طیف وسیعی از محصولات مسکونی شامل تهویه مطبوع با قابلیت نصب روی پنجره، تهویه مطبوع قابل حمل و دستگاه‌های رقیق‌کننده را شامل می‌شود تا آب و هوایی مناسب برای محل زندگی شما ایجاد کند.

تهویه مطبوع مسکونی میدیا

شرکت میدیا در جهان حرف اول را می‌زند و شرکت برتر صادرات چین شناخته شده است و توانسته است میلیون ها دستگاه تهویه مطبوع را به خانه‌های سرتاسر جهان ارائه دهد و با ۱۱ شرکت تولید کننده خود در چین، ویتنام، هند، مصر، برزیل و آرژانیتن سالانه بیش از ۶۷ میلیون دستگاه تهویه مطبوع توسط این گروه ساخته میشود