آیا کولر گازی های سامسونگ مناسب هستند؟ بررسی امکانات جدید کولر گازی سامسونگ
هواسازهای سامسونگ

آیا کولر گازی های سامسونگ مناسب هستند؟ بررسی امکانات جدید کولر گازی سامسونگ

سامسونگ یک برند جهانی است که از تکنولوژی‌ و دستگاه‌هایی با کیفیت بالا برخوردار می‌باشد، اما آیا کولر گازی آن ارزش خریداری دارد؟ به عنوان یک متخصص می‌توان به این دیدگاه قاطعانه جواب مثبت داد! در طی دو سال اخیر، کولر گازی های سامسونگ تاثیرات فراوانی بر روی تجارت کولر گازی ها گذاشته است. شما می توانید تاریخچه این کولر گازی ها را در مطلبی که اخیرا منتشر شده است نیز مطالعه کنید. تقریباً کلیه تأمین کنندگان عمده تجارت کولر گازی، شروع به جمع آوری اسپیلت های دیواری و کولر گازی های خود کرده اند. اما چرا؟

امکانات جدید کولر گازی های سامسونگ

قابلیت WIFI

سامسونگ امکانات ویژه‌ای برای کولر گازی هواسازهای خود مثل قابلیت وای فای ارائه کرده است. این ویژگی به شما امکان کنترل دستگاه کولر گازی را داخل گوشی‌ هوشمند یا تبلت شما می‌دهد، و این امر از طریق دانلود برنامه دستگاه کولر گازی سامسونگ صورت می‌پذیرد. که این برنامه را نیز از طریق اینترنت که این روزها در دسترس همه می‌باشد می‌توان دریافت کرد.

این یک ویژگی بسیار پرکاربرد است، چرا که می‌توانید در حین آنکه روی مبل در پذیرایی نشسته‌اید، دستگاه را در داخل اتاق خواب روشن کنید و بعد از آن به تخت خواب بروید. همانطور که نیز می‌توانید دستگاه داخل پذیرایی را وقتی که در اتاق از خواب بیدار شده‌اید روشن نموده که بعد از خروج از اتاق احساس سرما و یا گرمای لذت‌بخشی را در سالن پذیرایی خود داشته باشید. از آنجا که تنها ۵ دقیقه طول می‌کشد تا کولر گازی، هوا را متعادل کند، شما برای متعادل شدن دما نیاز نیست انتظار بکشید. همچنین وقتی هوا موقع برگشتن از دفتر یا محل کار خود، ۴۰ درجه است، کولر گازی خود را از قبل می‌توانید روشن کرده تا هنگام رسیدن به خانه یک هوای خنک و تازه را حس کنید.

اگرچه مدل‌هایی که وای فای دارد هزینه بالاتری دارند و به همین علت سامسونگ مدل معمولی آن را نیز ساخته است.

کولر گازی های سامسونگ
تصاویری از اپلیکیشن کولر گازی سامسونگ در تلفن همراه

طراحی جدید مثلثی کولر گازی های سامسونگ

طرح جدید مثلثی بسیار متفاوت از هر چیز دیگری در بازار است. این طرح فضای بیشتری در بخش ورودی هوا و حرکت هوا در داخل آن دارد، و همچنین شامل خروجی عریض‌تری برای تهویه بیشتر هوا می‌باشد. در تصویر زیر می توانید مدل این کولر گازی ها را مشاهده نمایید.

کولر گازی مثلثی سامسونگ
طراحی مثلثی کولر گازی های سامسونگ

پنل روبه‌رویی کولر گازی، یک صفحه دیجیتالی دارد که درجه حرارتی را نشان می‌دهد که شما آن برای چند لحظه تغییر می‌دهید، و سپس دوباره به درجه اصلی اتاق بازمی‌گردد. این یک ویژگی می‌باشد که تمام واحدها باید داشته باشند.

سامسونگ در استرالیا علاوه بر این، شروع به ساخت یک هواساز به نام «بوراکای» کرده است. این ممکن است به این دلیل باشد که طراحی مثلث از محدوده Ballarat به دلخواه همه نیست. بله، آن‌ها ظاهر متفاوتی با دیگر برندها دارند اما به نظر من مناسب هستند. حقیقت این است که وقتی صحبت از زیبایی‌شناسی باشد همه متفاوت می‌شوند. حالا شما نیز یک انتخاب دارید! مدل بوراکای نیز دارای قابلیت وای فای می‌باشد.

مطالب آتی

شرکت زرین تهویه ایرانیان در مطالب آتی، سایر ویژگی ها و تکنولوژی های جدید کولر گازی های سامسونگ که به بازار عرضه شده است مانند تکنولوژی کولر گازی های بدون باد سامسونگ، را برای شما عزیزان شرح می دهد.

منبع مطلب