طراحی جدید وسایل خانگی سامسونگ برای آسایش و راحتی هرچه بیشتر در خانه
طراحی جدید وسایل خانگی سامسونگ

طراحی جدید وسایل خانگی سامسونگ برای آسایش و راحتی هرچه بیشتر در خانه

شما هرچقدر بیشتر مشغول آشپزی و پخت و پز می‌شوید، کارهای روزمرتان نیز بیشتر خواهد شد. برای مثال تمیز کردن چربی روی اجاق گاز یکی از کارهایی است که بعد از کار در آشپزخانه برایتان ایجاد می‌شود و این کار خسته‌کننده حتی می‌تواند باعث شود که شما از استفاده از اجاق گاز خودداری کنید. وسایل خانگی سامسونگ با طراحی مناسب، از همان ابتدا ویژگی‌های لازم برای پاسخ به نیاز مشتریان را فراهم کرده و اینگونه نارضایتی‌های مشتریان را کاهش می‌دهد.

برای مثال ماشین لباسشویی‌های سامسونگ به شما اجازه می‌دهد که حتی بعد از شروع به چرخیدن لباس شویی، بتوانید لباس‌های خود را به آن اضافه کنید و یا شعله اجاق گاز‌های برقی سامسونگ، دقیقا مانند یک شعله واقعی درخشان است تا کاربران را از گرمای خود آگاه کرده و از بروز حوادث احتمالی جلوگیری کند.

در حقیقت بیشتر وسایل خانگی سامسونگ طوری طراحی شده اند که بهترین کاربرد را داشته و بیشترین راحتی و اسایش را برای کاربران خود فراهم کنند. ممکن است شما از برخی از این ویژگی‌ها آگاه نباشید. پس مطالب زیر را بخوانید و در مورد ویژگی‌های منحصر به فرد وسایل خانگی سامسونگ اطلاعات کسب کنید.

فهرست خلاصه مطالب

مرحله نخست: ویژگی‌هایی برای شناخت بهتر وسایل خانگی سامسونگ

ایمن نگه داشتن خانواده با شعله‌های مجازی

اجاق گازهای امروزی به شما اجازه یخت و یز آسان با شعله‌های مجازی را داده تا بدون بهم ریخنگی بتوانید غذاهای خوشمزه بیذید. اما یکی از مشکلاتی که در شعله‌های مجازی این چنینی وجود دارد، تشخیص میزان سردی و یا گرمی اجاق گاز شماست.

شعله مجازی در اجاق گاز سامسونگ
شعله مجازی در اجاق گاز سامسونگ

به همین دلیل سامسونگ، در وسایل خانگی خود، اجاق گازهایی را طراحی کرده است که شعله‌های مجازی آن مانند شعله واقعی درخشان باشد وکاربر بتواند تشخیص دهد اجاق گاز در حال گرم شدن است. در واقع صفحه LED روی اجاق گاز، ماهیتابه قرار داده شده روی گاز را درست مانند یک شعله واقعی روشن می‌کند. این ویژگی آشپزی را در مکان‌های شلوغ راحت می‌کند و همچنین به کودکان هشدار میدهد که اجاق گاز در حال گرم شدن است و باید از نزدیک شدن به آن پرهیز کنند.

نظم دهی به غذاهای داخل یخچال و فریزر به راحت ترین شکل ممکن

با قرار دادن مواد گوناگون در یخچال و فریزر، ممکن است نظم دهی به آن سخت شود و ما نتوانیم مکان دقیق هر کدام از مواد غذایی را تشخیص داده و آنها را پیدا کنیم. حتی ممکن است بعضی از مواد به دلیل دور بودن از دید ما، فاسد شوند و از بین بروند. نظم دهی به این مواد غذایی بر اساس نوع آن‌ها، می‌تواند ایده‌ای مناسب باشد و حتی باعث دوام بیشتر آنها شود.

یخچال و فریزر سامسونگ
یخچال و فریزر سامسونگ

در اینجا نیز وسایل خانگی سامسونگ به کمک شما می‌آیند. برای آسان‌تر کردن این فرآیند کشوهای یخچال و فریزر سامسونگ با آیکون خاصی نمایش داده شده اند. کاربر می‌تواند در فریزر خود، آیکون مخصوص به گوشت، ماهی و غذاهای فریزشده را پیدا کند و همچنین آیکون مربوط به سبزیجات و میوه‌ها را قسمت اصلی یخچال مشاهده کند. با این آیکون‌ها و نشانه‌های مخصوص می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن هر چیزی که به دنبال آن هستید پیدا کنید.

طراحی زاویه دار برخی از وسایل خانگی سامسونگ برای دسترسی آسان‌تر

در اکثر خانه‌ها، ماشین‌های ظرف شویی در زیر فضایی خالی قرار گرفته‌اند. یکی از مشکلات قرار گرفتن این وسیله در ارتفاع کم، این است که کاربر باید همواره برای مشاهده مدت زمان فعالیت ماشین ظرف شویی خم شود.

طراحی زاویه دار ماشین ظرفشویی سامسونگ
طراحی زاویه دار ماشین ظرفشویی سامسونگ

به همین دلیل است که سامسونگ ماشین ظرفشویی های خود را طوری طراحی کرده است که صفحه نمایش زمان آن، به صورت زاویه دار و در سمت بالا و درست زیر دسته ماشین ظرف شویی قرار می‌گیرد. به این ترتیب شما می‌توانید بدون خم شدن از مدت زمان کار کردن ماشین ظرف شویی خود مطلع شوید.

وجود چراغ‌های اختصاصی برای تشخیص لباس‌ها در وسایل خانگی سامسونگ

آیا پس از هر بار شستشو و بیرون کشیدن لباس‌ها، جوراب‌های کوچک را در داخل آن جای میگذارید؟ ماشین لباس شویی‌های سامسونگ با قرار دادن چراغ‌های اختصاصی در سمت راست و بالا این امکان را برای شما ایجاد میکنند که به راحتی تمام محتویات داخل ماشین را مشاهده کرده و تا تکه‌ی آخر آن را بیرون بکشید.

تکنولوژی جدید لباسشویی سامسونگ
تکنولوژی جدید لباسشویی سامسونگ

مرحله دوم: انجام فعالیت‌های بیشتر با کارکرد بهینه و مناسب وسایل خانگی سامسونگ

اضافه کردن لباس‌های خود حتی بعد از روشن شدن لباس ‌شویی

همه‌ی ما این تجربه را داشته‌ایم که بعد از روشن کردن و به راه انداختن ماشین لباس شویی لباس کثیف جدیدی را پیدا میکنیم که باید شسته شود.

ماشین لباسشویی سامسونگ
ماشین لباسشویی سامسونگ

با وسایل خانگی سامسونگ و طراحی منحصر به فرد آن، لازم نیست صبر کنید و لباس‌های فراموش شده را در دور دوم بشویید بلکه می‌توانید هر زمان که دوست داشتید لباس جدید را اضافه کنید. در این نوع از ماشین‌ها یک در اختصاصی در بالای آن وجود دارد، که شما می‌توانید لباس‌های خود را از طریق آن به داخل بیندازید.

باز کردن یخچال و فریزر به راحتی و بدون مانع

یخچال و فریزرهای معمولی، فضای زیادی را در آشپزخانه اشغال میکنند. ضمن اینکه باید فضایی را نیز برای باز و بسته کردن درب آنها در نظر بگیریم.

تکنولوژی جدید یخچال و فریزر سامسونگ
تکنولوژی جدید یخچال و فریزر سامسونگ

وسایل خانگی سامسونگ، برای برطرف کردن این مشکل کاربران، یخچال‌های ویژه خود را طوری طراحی کرده است که دارای یک محور چرخش خاص باشند و حداکثر تا ۹۰ درجه گشوده شوند. این بدان معناست که این نوع از یخچال‌ها می‌توانند بدون نیاز به فضای اضافی نصب شده و هنگام باز شدن درب آن، با دیگر وسایل آشپرخانه برخورد نداشته باشند. همچنین کشوهای داخل یخچال به گونه طراحی شده که بتوانید به آسانی و بدون هیچ زحمتی آن را بیرون بکشید.

هوای تازه و تمیز با تصفیه سازی خودکار کولر گازی های سامسونگ

آیا نگران هوای نگهداری شده در داخل کولر گازی خود هستید؟ پس اجازه دهید وسایل خانگی سامسونگ به کمک شما آیند.

کولر گازی بدون باد سامسونگ
کولر گازی بدون باد سامسونگ

تصفیه خودکار هوا در کولر گازی های بدون باد سامسونگ، هوای داخل را با سه مرحله حفظ می‌کنند. اول از همه کولر گازی به اندازه ۱۰ دقیقه هوا را حرکت می‌دهد تا هرگونه رطوبت را از بین ببرد. سپس رطوبت داخلی را با سنسورهای ویژه بررسی می‌کند و تا ۲۰ دقیقه دیگر، خشک کردن را ادامه می‌دهد تا از حضور باکتری‌ها و یا بوهای نامطبوع جلوگیری کند. با وجود این فرآیند خودکار و با صرفه جویی در زمان می‌توانید این اطمینان را حاصل کنید که هوای داخل خانه‌تان کاملا بهداشتی و تمیز است.

مرحله سوم: افزایش راحتی و آسایش با ویژگی‌های پنهان در وسایل خانگی سامسونگ

نگه داشتن جاروبرقی مخصوص سامسونگ بدون هیچ دردسری

وجود وسایل مختلف در خانه، باعث ایجاد زیبایی و حس طراوت در آن مکان می‌شود. اما در مواقع تمیز کردن می‌تواند موانعی بر سر راه شما محسوب شوند. بنابراین شما باید زمانی را برای جا به جایی این وسایل بگذارید و آن‌ها را از سر راه خود خارج کنید تا بتوانید همه‌ی قسمت‌های خانه را که گرد و غبار گرفته است تمیز کنید و در این هنگام باید جاروبرقی خود را نزدیک به تکیه گاهی بگذارید تا بر زمین نیفتد. وسایل خانگی سامسونگ با طراحی جاروبرقی کوچک ویژه خود، این کار را برای شما راحت‌تر کرده است.

جاروبرقی سامسونگ
جاروبرقی سامسونگ

این جاروبرقی به گونه ای طراحی شده که وقتی در مقابل یک جسم عمودی مانند دیوار قرار گیرد، می‌تواند به راحتی و بدون احتمال سقوط در جای خود ساکن شود.

مرحله چهارم: عملکرد وسایل خانگی سامسونگ متناسب با سبک زندگی مردم در سراسر جهان

پختن غذاهای هندی به عالی ترین شکل ممکن

وسایل خانگی سامسونگ که به طور خاص برای مردم هند طراحی شده، طیف گسترده‌ای از اجاق‌های ماکروویو و یخچال‌ها را طراحی کرده که می‌توانند در تهیه بیش از ۲۵۰ غذای هندی حتی به وسیله انرژی خورشیدی نقش داشته باشند. اجاق‌های ماکروویو نیز به گونه‌ای طراحی شده اند که کاربران هندی بتوانند ادویه‌ها و میوه‌های خشکی که در اکثر غذاهایشان استفاده می‌شود را تهیه کنند. علاوه بر این یخچال و فریزرهای Curd Maestro جز اولین یخچال و فریزرها در جهان هستند که به طور خاص برای تهیه و ذخیره پنیر و کشک در سه مرحله طراحی شده اند.

یخچال و فریزر Curd Maestro سامسونگ
یخچال و فریزر Curd Maestro سامسونگ

عمکلرد صحیح وسایل خانگی سامسونگ در شرایط مختلف

در مناطق گرمسیری مثل آسیای جنوب غربی یکی از عمده ترین مشکل کاربران، وجود مارمولک و سایر حشرات کوچک و آفات در داخل سیستم‌های تهویه مطبوع است. این حیوانات کوچک با اتصال به یونیت خارجی کولر گازی می‌توانند مشکلات عمده‌ای را ایجاد کنند. سیستم‌های تهویه مطبوع سامسونگ با طراحی ویژه و داشتن روکش و سوراخ‌های بسیار ریز، مانع از ورود این حیوانات به داخل یونیت خارجی می‌شوند.

طراحی کولرگازی های سامسونگ برای مناطق آسیایی
طراحی کولرگازی های سامسونگ برای مناطق آسیایی

اما وسایل خانگی سامسونگ فقط برای مناطق گرمسیری توسعه نیافته است، بلکه در مناطق خاورمیانه نیز که دما در تابستان تا حد زیادی بالا می‌رود کولر گازی های سامسونگ با کمپرسورهای بادوام طراحی شده‌اند که می‌توانند حتی در دمای ۶۸ درجه سانتی گراد (۱۵۴ درجه فارنهایت) عملکرد مناسبی داشته باشند. و به این ترتیب کاربران می‌توانند همواره احساس آسایش و راحتی داشته باشند.