تمیز کردن خانه با فناوری های جدید لوازم خانگی سامسونگ
لوازم خانگی سامسونگ

تمیز کردن خانه با فناوری های جدید لوازم خانگی سامسونگ

همان­طور که ما بیش­تر وقت­مان را در خانه می­گذرانیم، توجه سراسر جهان به راه حل­ هایی جلب شده است که می­تواند به تمیز نگهداشتن خانه ­هایمان تا حد امکان کمک کند؛ از زدودن ذرات ماده از هر اتاق تا محافظت­ کردن لباس ­ها و روتختی­ ها از کنه­ های ناخواسته. لوازم خانگی سامسونگ قادر به محافظت ­کردن خانه ­ی شما از گرد ­و­غبار و حساسیت ­ها است. بنابراین، چگونه می­توانید از فناوری لوازم خانگی سامسونگ نهایت استفاده را ببرید؟ ادامه ی مطلب نشان می ­دهد که چگونه می­توانید به راحتی لوازم خانگی سامسونگ را در کار­های روزمره ­ی خود بگنجانید.

Air Dresser (کمد هوشمند لباس) لوازم خانگی سامسونگ

شستن دست ­ها پس از رسیدن به خانه بخش مهمی از بهترین عملکرد­های بهداشتی است. اما ممکن ­است شما هنوز هم نگران گرد و­ غبار، باکتری­ ها، ویروس ­ها و آلرژن ­ها باشید که می­توانند بعد از بیرون رفتن از منزل روی لباس ­ها بمانند. ضدعفونی کردن لباس­هایتان به محض رسیدن به خانه، یک روش مطمئن برای داشتن آرامش خاطر است. Air Dresser (کمد هوشمند لباس) لوازم خانگی سامسونگ یک روش آسان برای نو کردن لباس­ هایی است که به طور مرتب شستن آن­ها دشوار است، از جمله کت­ها، کاپشن ­های پف­ دار و کت ­و­شلوار­ها.

ایر درسر سامسونگ
ایر درسر سامسونگ

جت هوایی و آویز­های هوایی Air Dresser (کمد هوشمند لباس) قسمت های نیرومندی از هوا را به وسیله ­ی پوشاک شما ­می ­فشارد تا آن­ها را کاملاَ از داخل و خارج تمیز کنند. همچنین برای تمیزی کامل می­توانید از چرخه­ ی ضد عفونی کننده­ ی Air Dresser با جت بخار استفاده کنید، این فناوری توسط Intertek تائید شده برای زدودن ۹۹.۹ درصد باکتری­ ها از پوشاک می باشد. همچنین جت بخار لوازم خانگی سامسونگ بدلیل توانا بودن در کاهش موثر گرد و غبار­های خانه، قارچ­ ها و آلرژن­ های مربوط به باکتری دارای مهر تائید بنیاد آلرژی بریتانیا (BAF) است و هرگونه میکروب ماندگار را با دمای داخلی Air Dresser تا ۷۰ درجه­ ی سانتی­گراد (حدود ۱۶۰ درجه­ ی فارنهایت) کاهش می­دهد.

از بین بردن لکه های ماندگار باماشین لباسشویی سامسونگ

لکه­ ی ماندگار را با لبایشویی سامسونگ برطرف کنید. برای آن دسته از میکروب­ ها یا کنه­ ها­ی عمقی روی لباستان، ماشین­ های لباسشویی لوازم خانگی سامسونگ طیف­ های مختلفی برای نو نگهداشتن هر­ نوع پارچه دارد. نخست، لباسشویی های سامسونگ برای مقابله با هرگونه باکتری چسبنده در لباس­ ها از بخار استفاده می­ کنند. چرخه بهداشتی بخار آب ماشین­ های لباسشویی سامسونگ به دلیل کاهش موثر گرد و­ غبار، پرز گربه و سگ، گرده ­ی چمن و آلرژن­ های قارچی از BAF مهر تائید دریافت کرده است و همچنین توسط SMEC و CHEARI در چین بدلیل زدودن بیشتر از ۹۹/۹۹ درصد باکتری ضمانت شده است.

استریل کردن ظروف با استفاده از ماشین ظرفشویی سامسونگ

ماشین ظرفشویی سامسونگ
ماشین ظرفشویی سامسونگ

ظروف، فنجان ها و دیگر لوازم آشپزخانه در تماس مستقیم با دهان شما قرار­ می­گیرند، به این معنی است که تمیزی و بهداشت آن­ها پس از هربار استفاده ضروری است. با ماشین ظرفشویی مجموعه لوازم خانگی سامسونگ ، شما می توانید قدرت استریلیزه ی آب را در دمای ۷۰ درجه سانتی­گراد کنترل کنید (حدود ۱۶۰درجه­ فارنهایت)، این دمای مطلوب برای از بین بردن هرگونه باکتری پایدار یا ویروس ­ها در حال شستشوی ظرف­ ها (همه بدون هیچ گونه تغییر شکل پلاستیک) می باشد.

به این منظور، جریان شدید بخار آب به صورت عمودی برای تمیزی بیشتر جاری می­شود. آیتم ضد عفونی کننده در مدل­ های خاص تا ۹۹/۹۹ درصد باکتری­ های پایدار خوراکی را از بین می­برد تا خیال شما راحت باشد که مطابق بر استاندارد NSF184 توسط Intertek تائید شده است.

تنفس راحت در هوای تمیز با تصفیه هوای لوازم خانگی سامسونگ

برای مراقبت از کیفیت هوای درون خانه، دستگاه مکعبی تصفیه هوای سامسونگ بهترین راه حل است. فیلتر HEPA ثابت می تواند، قبل از این که میکروب ­ها فرصتی برای منتشر شدن در خانه شما داشته باشند، برخی از سخت­ ترین ذرات را از هوا بگیرد و تا ۹۹.۹۷ درصد از ۰.۳ میکرومتر نانو ذرات مواد را جمع آوری کند. علاوه بر این، دستگاه مکعبی تصفیه هوای سامسونگ می­تواند به طور موثر گرده و سایر ذرات بسیار ریز که باعث بیماری­ های تنفسی یا آلرژی می شوند را از بین ببرد و همچنین به از بین بردن انواع بی شماری از گازهای مضر کمک می­کند.

تصفیه هوای سامسونگ
تصفیه هوای سامسونگ

این مکعب در لوازم خانگی سامسونگ به طور مستقل به عنوان یاری کننده ی بیماری آسم و آلرژی توسط بنیاد آسم و آلرژی آمریکا و AHAM تائید شده است، بنابراین می توانید با خیال راحت آزادانه نفس بکشید. همچنین دستگاه تصفیه هوای بدون باد لوازم خانگی سامسونگ وظیفه­ ی خود را در حفظ بهداشت هوا نیز انجام می­دهد، علاوه بر این، دمای هوا را بدون دودها یا صداهای ناخوشایند خنک نگه می­دارد. دستگاه تصفیه هوا بدون باد قادر است تا ۹۹.۹ درصد از ویروس ها و باکتری ­هایی را که از طریق فیلتر Tri-Care خود عبور می کنند، تصفیه کند که این امر توسط Intertek تائید شده است.

تمیز کردن آخرین ذرات با جارو برقی جت لوازم خانگی سامسونگ

جت سامسونگ، جاروبرقی بی سیم ممتاز مجموعه لوازم خانگی سامسونگ دارای قدرت مکش شدید تا بیش از ۲۰۰ وات برای تمیزی عمقی است. سامسونگ جت علاوه بر از بین بردن گرد و ­غبار، ذرات ریز از قبیل گرده، کپک قارچی و پرز حیوانات خانگی را از بین می برد تا به شما در محافظت کف، سطح و هوا از ذرات ناخواسته کمک کند. یکی دیگر از مزایای منحصر به فرد استفاده از جت لوازم خانگی سامسونگ این است که کل فرآیند جاروبرقی کردن، از ابتدا تا انتها، می تواند بدون شلوغ کاری انجام شود.

جارو برقی جت سامسونگ
جارو برقی جت سامسونگ

سامسونگ جت دارای یک فیلتر غبار فوق العاده است که ۹۹.۹۹۹ درصد از ذرات ریز را از هوا می ­گیرد، بدین معنی که گرد و ­غبار پس از به دام افتادن دوباره به داخل هوا رها نمی ­شوند. همچنین جاروبرقی لوازم خانگی سامسونگ به یک جایگاه ضد عفونی کننده­ ی مواد مجهز است که باعث می ­شود در طی فرآیند تمیز کردن دستگاه، گرد و­غبار دوباره در هوا منتشر نشود. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که زباله دانی جاروبرقی را در بالای جایگاه ضدعفونی کننده مواد قرار دهید، جایی که فناوری Air Pulse از فشار هوای درونی برای خالی کردن زباله دانی استفاده می­ کند.

باتشکر از این فناوری نوآورانه، تعداد ذراتی که به طور معمول در طی فرآیند تخلیه در هوا رها می شوند، بیش از ۴۰۰ بار کاهش میدهد.