معرفی جدیدترین دستگاه های تصفیه هوای سامسونگ
دستگاه تصفیه هوای سامسونگ

معرفی جدیدترین دستگاه های تصفیه هوای سامسونگ

دستگاه های تصفیه هوای جدید سامسونگ، زیبایی شناسی مدرن را با فناوری جدید ادغام کرده تا هوای تازه را از طریق یک سیستم تصفیه قوی ارائه دهد. دستگاه های تصفیه هوای سامسونگ برای تامین هوای پاک صرف نظر از محیط و شرایط موجود با داشتن ویژگی های بصری مناسب و فناوری هوشمند، فناوری پیشرو در صنعت سامسونگ را با طراحی مدرن نشان می دهند تا برای ایجاد راه حل های کارساز برای مشکلات واقعی مصرف کنندگان در خانه استفاده کنند.

مصرف کنندگان نگرانی های شدیدی در مورد تنفس هوای نامناسب دارند که شامل گازها، گردو غبار، مواد شیمیایی و بوهای مختلفی است که در شرایط زندگی فعلی همه، فراگیر شده است. دستگاه جدید تصفیه هوای سامسونگ به نگرانی های مربوطه خاتمه داده است، از جمله سیستم تصفیه ای که ۹۹.۹۷ ٪ ذرات موجود در هوا را پاکسازی می کند.

دستگاه های جدید تصفیه هوای سامسونگ از یک سیستم تشخیص جامع با سنسورهای پیشرفته و نمایشگر استفاده می کنند و اطلاعات دقیق در مورد شرایط فعلی کیفیت هوای داخلی منزل را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهند. آنها همچنین از طریق Wi-Fi نیز فعال هستند و به مصرف کنندگان این امکان را می دهند از هر نقطه میزان آلودگی هوای داخل خانه ی خود را کنترل کنند و با استفاده از برنامه های هوشمند به راحتی آن را از راه دور کنترل کنند.

جدیدترین دستگاه های تصفیه هوای سامسونگ

ویم وانگنبرگ، رئیس کمپانی HVAC Solution Biz Samsung اظهار کرد که جدیدترین دستگاه های تصفیه هوای سامسونگ دارای جریان هوا و سیستم تصفیه برجسته ای هستند که مصرف کنندگان به آن نیاز دارند. ما به سلامتی و ایمنی مصرف کنندگان در سراسر جهان متعهد هستیم و سیستم های قدرتمند تصفیه هوای ما این تعهد را انجام می دهند. در ادامه جدیدترین دستگاه های تصفیه هوای سامسونگ که این کمپانی به سراسر جهان معرفی کرده است را شرح می دهیم.

دستگاه تصفیه هوای AX9500 (مکعبی)

شامل فن آوری نوآورانه بدون باد سامسونگ است که هوای تمیز را به آرامی و بی سر و صدایی از طریق ۶۰۰۰۰ میکرو سوراخ پراکنده می‌کند و دارای سر و صدای کمتری است. فرم مدرن و مکعبی شکل دارد و فلزی است و با شیک ترین فضای داخلی همخوانی دارد. همچنین در طراحی ماژولار می توان آن را در آمیخت و هر واحد آن دارای قابلیت کوچک شدن است. علاوه بر این دارای نمایشگر عددی است.

دستگاه تصفیه هوای AX9500 سامسونگ
دستگاه تصفیه هوای AX9500 سامسونگ

حسگر لیزر، کیفیت هوا را در همان لحظه کنترل می‌کند و آلودگی های گازی و ذرات ۱.۰ میکرونی را شناسایی می‌کند. مصرف‌کنندگان می‌توانند نتایج حاصل را روی نمایشگر دستگاه مشاهده کرده که سطح آلودگی و سطح کیفیت کلی ۱۰ / ۲.۵ / ۱.۰ است که چهار رنگ را نشان می دهد.

 

دستگاه تصفیه هوای AX7500

با امکان دستیابی از گوشه ای به دیگر طرف اتاق، پوشش سریع و گسترده ای را که مصرف کنندگان به آن نیاز دارند را ارائه می‌دهد.

دستگاه تصفیه هوای AX7500 سامسونگ
دستگاه تصفیه هوای AX7500 سامسونگ

هوا را به راحتی و خیلی سریع جذب کرده و از طرفی دیگر با استفاده از جریان فن آوری داخل خود تخلیه می کند .همچنین دارای یک صفحه عددی با کیفیت و یک سنسور که مانیتور کیفیت هوا را در زمان واقعی نشان می‌دهد، می‌باشد و سطح کیفیت هوا را با چهار رنگ نشان می دهد.

 

دستگاه تصفیه هوای AX5500

پوشش سریع و گسترده ای را که مصرف کنندگان از تصفیه هوا خواستارند را ارائه می دهد. تصفیه هوای سامسونگ طوری طراحی شده است که هوا را به راحتی جذب می‌کند. پس از طی مراحل تصفیه با استفاده از امکانات ویژه ی خود هوای تمیز را در چند جهت توزیع می‌کند.

دستگاه تصفیه هوای AX5500 سامسونگ
دستگاه تصفیه هوای AX5500 سامسونگ

این امر باعث می شود که جریان هوا با سرعت بیشتری به منطقه ی وسیع تری رسیده و به یک میزان در فضای داخلی پخش شود. همچنین دارای صفحه ی نمایش عددی با کیفیت هوا و سنسور و لیزر است. این سنسور کیفیت هوا را در چهار رنگ نشان می‌دهد. این دستگاه دارای چرخ هایی می‌باشد که به مصرف‌کنندگان این قابلیت را می‌دهد که هر وقت بخواهند به راحتی دستگاه را جابجا کنند.

 

دستگاه تصفیه هوای AX3300

با استفاده از سنسورهای گرد و غبار و گاز برای نظارت بر کیفیت هوا به مصرف کنندگان کمک می‌کند تا کیفیت هوای داخل ساختمان را با دقت بیشتری بررسی کنند و می‌تواند از این اطلاعات برای بهینه سازی حالت های کاری به طور خودکار استفاده کند. این دستگاه برنده‌ی جایزه‌ی طراحی شیک و بصری را دریافت کرده که در هر فضایی بسیار عالی به نظر می رسد، دارای لبه های نرم و گرد است که با محیط اطراف خود یکپارچه شده و برای استفاده در خانه هایی که کودک دارند بسیار مناسب است.

دستگاه تصفیه هوای AX3300 سامسونگ
دستگاه تصفیه هوای AX3300 سامسونگ

چراغ سنجش هوای اتاق با نوری ملایم، محیط را آرامش بخش می کند. دارای چندین ویژگی است که راحتی مصرف کننده را افزایش می دهد مانند ویژگی حالت خواب که باعث می‌شود دستگاه بی سرو صدا کار خود را انجام دهد. سنسورهای گرد غبار دارای چهار رنگ می‌باشند که با شاخص ویژگی های بصری نیز کار می کند و میزان آلودگی هوا را در زمان واقعی نشان می‌دهند. کارایی و نگهداری از این دستگاه تصفیه تهویه هوا سامسونگ بسیار آسان است و فقط نیاز به تمیز کردن دستگاه به صورت دوره ای می باشد. وقتی زمان تغییر فیلتر برسد چراغ چشمک زن مربوطه ی آن اعلام خواهد کرد.

منبع