کولر گازی بدون باد سامسونگ (wind free) چگونه محیط خانه شما را سرد و مطلوب نگه می‌دارد؟
هواساز بدون باد سامسونگ

کولر گازی بدون باد سامسونگ (wind free) چگونه محیط خانه شما را سرد و مطلوب نگه می‌دارد؟

کولر گازی بدون باد سامسونگ نه تنها دمای خانه‌­ی شما را متعادل می سازد بلکه هوای اطراف را پاکیزه نگه داشته و در مصرف انرژی نیز صرفه جویی می­‌کند. قبلا در مورد تاریخچه کولر گازی های سامسونگ و همچنین به بررسی چند ویژگی جدید در مطلب امکانات جدید کولر گازی های سامسونگ پرداختیم. در این مطلب تکنولوژی جدید کولر گازی بدون باد سامسونگ را مورد بررسی قرار می دهیم.

تکنولوژی جدید کولر گازی بدون باد سامسونگ، بدون اینکه هوای سرد را مستقیما به پوست شما برند، قادر به خنک کردن هوای محیط است. وقتی شما دمای دلخواه را انتخاب میکنید، کولر گازی بدون باد سامسونگ از طریق حدود ۲۳۰۰۰ سوراخ­ هوای کوچک بدون هیچ گونه سر و صدایی هوای سرد را داخل اتاق پخش می­کند. علاوه بر این، این کولر گازی ها می توانند تا حدود ۴۳ درصد هوا را سریع تر سرد کنند و این کار را بدون ایجاد کوچک ترین صدای نامطلوبی انجام می‌دهند. بنابراین شما می­توانید بدون هیچ مشکلی از سرمای ایجاد شده در اتاقتان لذت ببرید.

تکنولوژی جدید کولر گازی بدون باد سامسونگ

سیستم مراقبت هوایی سه گانه

کولر گازی بدون باد سامسونگ علاوه بر اینکه دمای اتاق شما را متعادل و مناسب نگه می­‌دارد، می‌­تواند توسط سیستم‌­های پیشرفته خود، به پاکیزگی و بهداشتی بودن هوا کمک کند. سیستم مراقبت هوایی سه گانه، از سه لایه مختلف تشکیل شده است که می­‌تواند اجزای مضر در هوای اطراف شما را از بین ببرد و همچنین تا حدود ۹۹ درصد از باکتری­‌هایی که درون آن به دام می­‌افتند را نابود سازد و این گونه به سلامت و پاکیزگی هوای اطراف شما کمک کند.

لذت بردن از هوای خنک به کمک تکنولوژی هوش مصنوعی کولر گازی بدون باد سامسونگ

کولرگازی بدون باد سامسونگ از سیستم هوشمندی تشکیل شده که کار خنک کردن را راحت‌­تر می‌­سازد. با به کارگیری هوش مصنوعی، این سیستم می‌تواند شرایط اتاق، دمای مورد نظر کاربر، حالت­‌های مختلف برای خنک کردن و حتی دمای بیرون از اتاق را تجریه و تحلیل کند تا به وسیله این اطلاعات مناسب ترین حالت را برای اتاق شما را انتخاب کند. این سیستم همچنین دارای یک سنسور تشخیص حرکت است که در صورت عدم حضور شخص داخل اتاق می­‌تواند به طور خودکار حالت ­های مختلف را با هم تعویض کند و به این صورت مانع از هدر رفتن انرژی شود.

هم‌چنین این کولر گازی ­ها، سیستمی هوشمند دارند که کاربر به وسیله آن می‌­تواند از طریق تلفن همراه خود هواساز را خاموش یا روشن کند و یا حتی حالت‌های مختلف را به هم تبدیل کرده و در مصرف انرژی صرفه جویی کند.

صرفه جویی در مصرف انرژی با استفاده از کولر گازی بدون باد سامسونگ

صرفه جویی در مصرف برق با کولر گازی بدون باد سامسونگ

با وجود همه‌­ی این امکانات کولرگازی بدون باد سامسونگ، شما می­‌توانید هوای خنک و پاکیزه را تنفس کنید. سیستم کولرگازی بدون باد سامسونگ با داشتن خنک کننده‌­های R32 به حفط لایه اوزون کمک کرده و هم‌چنین این خنک کننده، نسبت به خنک کننده های مرسوم دیگر، اثرات مخرب کمتری بر گرمایش جهانی کره زمین می‌گذارد.

کولر گازی بدون باد سامسونگ سازگار با محیط زیست است و مناسب برای افرادی است که می­‌خواهند هواسازی قوی و در عین حال با کمترین اثر زیست تخریبی داشته باشند. علاوه بر این، کولر گازی ­ها با سیستم کارآمد انرژی که دارند می­توانند تا ۷۳ درصد در مصرف انرژی صرفه جویی کنند.

شما می‌توانید با مراجعه به قسمت فروشگاه وبسایت زرین تهویه ایرانیان، انواع مدل هایکولر گازی های سامسونگ و هم چنین جزئیات هر یک را مشاهده فرمایید.

منبع مطلب