مروری بر دلایل انتخاب کولرگازی سامسونگ
مروری بر ویژگی های هواساز سامسونگ

مروری بر دلایل انتخاب کولرگازی سامسونگ

تابستان فصلی است که شما شدیدا به چیزهای خنک در اطراف خود نیاز دارید. اغلب برای برخی مناطق، گرمای تابستان آنقدر غیرقابل تحمل می‌شود که ممکن است تمایل نداشته باشید از خانه خارج شوید. این زمانی است که می‌توانید یک کولرگازی سامسونگ در خانه تان نصب کنید تا از گرمای فصل تابستان که باعت رنجش شما می‌شود، خلاص شوید. اقامت شما در خانه در هوای بسیار گرم می‌تواند باعث رنجش و درد در شما شود. از گرمازدگی، که اغلب زندگی را در داخل و خارج از خانه برایتان غیرقابل تحمل می‌کند، دوری کنید. دلایل زیادی وجود دارد که اگر از یک کولرگازی سامسونگ در خانه خود استفاده کنید، می‌تواند برایتان سودمند باشد.

مروری بر کولرگازی سامسونگ: چرا باید سامسونگ را انتخاب کنید؟

 • حالت قابل تبدیل
 • عملیات تثبیت رایگان
 • نصب هوشمند و رایگان
 • شارژ رایگان مجدد گاز
 • ۱۰ سال ضمانت کمپرسور
 • ۵ سال ضمانت برای کندانسور دورافین
 • ۲ سال ضمانت برای مدار چاپی داخلی
 • تا ۵۰ درصد صرفه جویی در مصرف انرژی
 • تا ۵۷ درصد تسریع در خنک سازی

شما می‌توانید یک کولرگازی سامسونگ خوب را با نرخ های مختلف، که مطابق با بودجه تان باشد، پیدا کنید. امروزه برای خرید یک‌ کولرگازی نیازی به هزینه خیلی بالا نیست و کولرگازی سامسونگ قطعا انتخاب مناسبی برای شماست. انواع مختلفی از کولرها مانند کولر اینورتر سامسونگ، کولر پنجره ای سامسونگ و کولر اسپلیت سامسونگ در اختیار شماست تا مطابق میل خود یکی از آنها را انتخاب کنید.

ویژگی هایی که کولرگازی سامسونگ را برجسته می کند

۱. فیلتر با کیفیت بالا

 • هر کولرگازی سامسونگ دارای یک فیلتر با کیفیت بالا است که برای جمع آوری تمام باکتری ها و گرد و غبارهای موجود در هوا استفاده می‌شود.
 • یکی از مهمترین ویژگی هایی که باید در هر کولرگازیی وجود داشته باشد قابلیت ایجاد هوای پاک از طریق تمیز کردن و جمع آوری گرد و غبار موجود است. کولرگازی سامسونگ با این قابلیت به خوبی شناخته شده است.
 • جدیدترین کولرگازی اسپلیت سامسونگ این ویژگی را با روشی دقیق تر و به روز تر انجام داده است و این امر باعث شده است تا این کولرگازی انتخابی عالی برای خریداری و استفاده در خانه هایتان باشد.

۲. قابلیت کنترل از طریق Wi-Fi

 • یکی از بهترین ویژگی های کولرگازی سامسونگ قابلیت کنترل از طریق Wi-Fi است.
 • لازم نیست که هر وقت ریموت را گم کردید و یا زمانی که نمی‌خواهید به دنبال آن بگردید، نگران شوید. شما فقط باید تلفن خود را از طریق Wi-Fi به کولرگازی سامسونگ متصل کنید و به این طریق همه چیز روبه راه خواهد بود.
 • می توانید کولرگازی سامسونگ را از خانه تان خاموش یا روشن کرده و یا حتی دما را کنترل کنید.
 • نه فقط این، بلکه شما می‌توانید با توجه به راحتی خود حالت های مختلفی را در کولرگازی تغییر دهید.
قابلیت Wi-Fi کولرگازی
قابلیت Wi-Fi کولرگازی
 • اگر با عجله به جایی می‌روید، مجبور نیستید به دنبال ریموت بگردید تا کولرگازی را خاموش کنید. کنترل کاملاً در دستان شما خواهد بود، یا بهتر بگوییم در تلفن همراه شما!
 • اگر در حال استراحت هستید و برای اوردن ریموت جهت تغییر دمای کولرگازی که در فاصله ی دورتر از شما قرار دارد تنبلی می‌کنید، می‌توانید این کار را از طریق تلفن همراه خود انجام دهید. بدون اینکه کمی از جای خود حرکت کنید می‌توانید حالت کولرگازی را به راحتی تغییر دهید.
 • گزینه Wi-Fi تضمین می‌کند که برای تغییر دما و تطبیق آن با توجه به نیاز و راحتی خود، نیازی به ریموت و یا حضور در نزدیکی وای فای ندارید.

۳. پاکسازی آسان فیلتر

 • کولرگازی سامسونگ دارای ویژگی هایی است که تمیز کردن آن را هر زمان که فکر می‌کنید نیاز باشد، برای شما آسان می‌کند.
 • داشتن کولرگازی تمیز امری بسیار مهم است چراکه فیلترها در جلوگیری از ورود گرد و غبار و ایجاد هوای تازه نقش بسیار مهمی ایفا می‌کنند.این گرد و غبارها می‌تواند برای ما و یا عملکرد کولرگازی بد باشد.
 • بنابراین لازم است جهت اطمینان از این مسئله که مشکلی وجود نداشته و یا در عملکرد سیستم اختلالی ایجاد نمی‌شود، کولرگازی سامسونگ را در فواصل منظم حتما تمیز کنید.

۴. صرفه جویی در انرژی

 • امروزه داشتن این ویژگی برای هر کولرگازیی بسیار مهم است. کولرگازیهای سامسونگ دارای ویژگی صرفه جویی در مصرف انرژی هستند که تضمین می‌کند در پایان ماه متحمل قبض های با قیمت بالا نشوید.
 • در طول تابستان، کولرگازی تقریباً باید تمام مدت روشن بماند و در نتیجه ی آن قبض های انرژی با رقم‌های بالا ممکن است برای شما مشکل ساز بشوند و در این فصل تحمل گرما بدون استفاده از کولرگازیها نیز غیرقابل تحمل خواهد بود.
 • ویژگی صرفه جویی در مصرف انرژی در کولرگازی‌های سامسونگ تنها از آن مقدار انرژی که برای کار کردن کولرگازی لازم است، استفاده می‌کند.

۵. خنک کنندگی فوری

 • کولرگازی اسپلیت سامسونگ دارای ویژگی خنک کنندگی فوری است که باعث می‌شود اتاق شما طی چند ثانیه پس از روشن کردن کولرگازی، خنک شود.
 • لازم نیست برای خنک شدن اتاق و تنظیم دما مدت طولانی صبر کنید. ویژگی خنک کنندگی آنی برای مواقعی که از گرمای شدید وارد خانه می‌شوید و میخواهید فوراً خنک شوید، بسیار مناسب است.
 • ویژگی خنک کنندگی آنی در کولرگازی سامسونگ یکی از مزیت های بسیار مفید است.

قیمت انواع کولرگازی سامسونگ

امروزه خرید یک سیستم کولرگازی برای هر خانه در عصری که درجه حرارت روز به روز افزایش می‌یابد، امری مهم شده است. اکنون، یک پنکه رومیزی یا حتی یک کولر نسبت به کولرگازیها دیگر یک گزینه ی خوب جهت خریداری به شمار نمی‌آید. با این حال، تنوع بسیار زیاد مارک های کولرگازی ها باعث شده است انتخاب بهترین مدل برای خانه امری گیج کننده و دشوار شود. کولرگازیهای سامسونگ با گستردگی که در مدل ها و ویژگی های هر محصول دارد، دست شما را برای خرید باز گذاشته و شما میتوانید با هر بودجه ای و هر امکاناتی که نیاز دارید، بهترین محصول را تهیه فرمایید.

کولرگازی اسپلیت سامسونگ

۱- شرکت کولرگازی سامسونگ یکی از شرکت‌های محبوب تولید کننده کولرگازی است. خواه کولرگازی اسپلیت این شرکت خواه کولرگازی پنجره ای آن که بسیار پرفروش هستند.

۲- شرکت سامسونگ مستقر در کره جنوبی به یک نام خانگی برای کیفیت تبدیل شده است و از نظر بسیاری از مردم به عنوان بهترین شرکت کولرگازی در هند به شمار می‌آید. کولرگازی های این شرکت انواع مختلفی دارند که شامل: اسپلیت، پنجره ای، اینورتر و غیر اینورتر است.

۳- شرکت سامسونگ رنج مختلفی از قیمت را از اقتصادی گرفته تا گران قیمت به مشتریان خود ارائه می‌دهد. بودجه شما هرچقدر که باشد، کولرگازی های سامسونگ را برای خرید در نظر بگیرید.

اسپلیت سامسونگ
اسپلیت سامسونگ

تفاوت کولرگازی اینورتر سامسونگ و غیراینورتر

یک کولرگازی معمولی به محض روشن شدن، کمپرسور را روشن می‌کند و تا رسیدن به دمای مطلوب به کار خود ادامه می‌دهد. پس از آن خاموش می‌شود و با تغییر دما، دوباره شروع به کار می‌کند. با این حال، در کولرگازی های مبتنی بر فن آوری اینورتر، کمپرسور سرعت فن خود را تنظیم می‌کند تا به رسیدن به دمای مورد نیاز کمک کند، در نتیجه نوسانات کمتری در ولتاژ ایجاد می‌کند. علاوه بر این کولرگازی اینورتر می‌تواند در هر ماه بخش قابل نوجهیی از مصرف برق شما را کم کرده و به شما کمک کند.

سرویس و خدمات کولرگازی سامسونگ

۱- پس از خرید کولرگازی، باید اطمینان حاصل کنید که از آن به خوبی مراقبت کرده و در شرایط مناسبی نگه می‌دارید. مانند بسیاری از شرکت های دیگر سامسونگ نیز خدمات تعمیر و نگهداری پس از فروش را برای همه ی کولرگازی های خود ارائه می‌دهد.

۲- معمولاً، افراد منتظر نقص در کولرگازی و یا ایجاد «صداهای عجیب» هستند، تا با خدمات مشتریان شرکت سامسونگ تماس بگیرند. به هرحال، شما نباید برای مدت طولانی صبر کنید تا باخدمات مربوط به تعمیر و نگهداری کولرگازی تماس بگیرید، زیرا اگر هر سال تنظیمات موتور انجام نشود، می‌تواند باعث از دست رفتن حدود ۵ درصد از راندمان دستگاهتان شود. تنظیم موتور کولرگازی باعث کاهش صورتحساب ماهانه شما و همچنین سرمایش بهتر آن می‌شود.

۳- انجام تعمیر و نگهداری منظم علاوه بر مزایای دیگر باعث بهبود راندمان کولرگازی شما، جلوگیری از خرابی عمده، کاهش هزینه و افزایش طول عمر کولرگازیتان می‌شود.

بهترین موقع برای سرویس سالانه چه زمانی است؟

به طور معمول، همانطور که شرکت سامسونگ نیز توصیه کرده است، بهترین زمان برای تنظیم موتور در طول بهار است. در زمستان ها نیازی به روشن کردن کولرگازی براق مدتی طولانی ندارید. اگر قبل از شروع فصل تابستان تنظیم موتور را انجام دهید، برای شما مفیدتر خواهد بود. اگر این کار را نکنید، احتمال این وجود دارد که مجبور شوید روزهای زیادی را بدون داشتن کولرگازی مناسب در گرمای سوزان بگذرانید. همچنین، در طول فصل بسیار گرم تابستان، پیدا کردن یک فرد متخصص که بتواند با برنامه شما هماهنگ شود، امری دشوار می‌شود.

به هرحال، اگر می‌بینید که کولرگازی شما به خوبی عمل نمی‌کند، حتی اگر از آن استفاده نمی‌کنید، در اولین‌ فرصت با تیم فنی شرکت زرین تهویه ایرانیان تماس بگیرید. هنگامی که مشکلات زیادی وجود نداشته باشد، ما با دقت به کولرگازی شما نگاه کرده و به صدای آن گوش می‌دهیم و بلافاصله تعمیر آن را شروع می‌کنیم. روغن بخش تبخیر را تمیز کرده و در موتورهای فن روغن می‌ریزیم. همچنین جهت بررسی آمپر کمپرسور و اطمینان از سست نبودن تسمه ها اقداماتی انجام خواهد شد. علاوه بر این، سطح مبرد (ماده خنک کننده)، سنسورها و ترموستات را بررسی شده و از عدم وجود نشتی و هرگونه خرابی اطمینان حاصل می‌کنیم. همچنین به روز بودن و کارآیی کلیه دستگاه ها را نیز بررسی خواهیم کرد. حتی پس از همه این اقدامات، اگر کولرگازی هم چنان نقصی داشته باشد، با دفتر مرکزی تماس گرفته و تقاضای کمک می‌کنیم.

نتیجه گیری

کولر گازی سامسونگ بهترین ویژگی ها را برای اطمینان از داشتن تابستانی راحت و عدم رنجش شما از گرمای بی پایان خورشید ارائه می‌دهد. خرید یک کولرگازی سامسونگ برای خانه تان هوشمندانه ترین انتخابی است که می‌توانید داشته باشید. با چنین ویژگی ها و امکاناتی، کولرگازی سامسونگ بهترین انتخاب شما در تابستان امسال است.